Фід Пак Телиці

Фід Пак Телиці

Одним із важливих періодів життя телички є вік від 6 до 14 місяців, та козочки від 4 до 12 місяців. Кожного господаря хвилюють такі питання: Чи досягне вона відповідної ваги та висоти в холці ? Чи відбудеться вчасне запліднення? Чи буде в подальшому тварина молочною?

І так, що відбувається в цей період?

У цей період відбувається ріст кісткової та м’язевої тканини, формується молочна залоза та репродуктивні органи, тому ключову позицію займає питання годівлі. Лабораторні дослідження раціонів та кормової бази свідчать, що повноцінну мінеральну годівлю для забезпечення повноцінного росту та розвитку телиць не можливо забезпечити за рахунок наявних в господарстві кормів. Виходячи з цього збагатити раціон можливо за рахунок додавання спеціальних мінеральних сумішей.

Дуже важливо також, щоб мінеральна частина була не просто присутня в раціоні, а й відповідала нормам годівлі телиць в кількості та в необхідному співвідношенні.

ФІД ПАК Телиці оптимальне вирішення проблеми якісної годівлі молодих тварин, як для промислових господарств, невеликих сімейних ферм так і для власника декількох і навіть однієї тварини.

ФІД ПАК Телиці є комплексним продуктом в склад якого крім всіх необхідних вітамінів та мікроелементів, входять в достатній кількості джерела кальцію, фосфору, магнію та сірки. Тобто господарям більше не потрібно купувати окремо премікси та джерела вище зазначених складових (крейду, монокальцій фосфат або трикальцій фосфат, тощо). Великим бонусом є те, що Фід Пак Телиці містить у своєму складі адсорбент мікотоксинів, додавання яких є ефективним методом підвищення росту теличок та козочок.

Ми подбали про Вас та про ваших тварин. Заощадили Ваші кошти та час.

було додано до вашого кошика.
Оформити замовлення